Yhteystiedot

Uudenkaupungin kunnalliset JHL ry

Osoite: Pohjoistullikatu 12 as 3, 23500 Uusikaupunki

Osoitteessa ei kuitenkaan ole säännöllistä päivystystä, mutta pääsääntöisesti yhdistyksen hallituksen kokoukset pidetään siellä ja postia voi lähettää myös tähän osoitteeseen.

Puheenjohtaja

Anu Isotupa
040 589 1617
anu.isotupa@uusikaupunki.fi

Varapuheenjohtaja

Titta Korte
044 588 5820
titta.korte@uusikaupunki.fi

Sihteeri

Marja Isoluoto
040 514 5265
marja.isoluoto@gmail.com

Jäsenasiainhoitaja

Piia Okkonen
041 430 4673
piia.okkonen@uusikaupunki.fi

Taloudenhoitaja

Niina Jokinen
040 844 6299
niina-jokinen@hotmail.com

Koulutiedottaja

Heidi Riekkinen
050 533 4140
heidi.riekkinen@uusikaupunki.fi

Pääluottamusmies

Titta Korte
044 588 5820
titta.korte@uusikaupunki.fi

Varapääluottamusmies

Piia Okkonen
041 430 4673
piia.okkonen@uusikaupunki.fi

Alakohtaiset luottamusmiehet

Luottamusmiesten sähköposti on muotoa etunimi.sukunimi@uusikaupunki.fi

Kotihoito

Titta Korte
044 588 5820

Koulunkäynninohjaajat

Piia Okkonen
041 430 4673

Perhepäivähoitajat

Titta Korte
044 588 5820

Puhtaanapito

Teija Laaksonen
050 566 9186

Päiväkodit

Hilla-Riitta Viholainen
050 371 4775
hilla1958@hotmail.fi

Ruokapalvelu

Titta Korte
044 588 5820

Tekninen sopimus

Hannu Tähtinen
050 095 9459

Toimisto ja IT-ala

Titta Korte
044 588 5820

Vanhainkodit ja terveyskeskus

Henna Saarijärvi
050 306 0950

Vesilaitos ja jätevedenpuhdistamo

Petri Strömberg
050 342 8318

Seurakunta, Plm

Katja Kuusimäki
040 711 8505
katja.kuusimaki@evl.fi

Vehmaa, Plm

Päivi Ruskamo
041 455 9599

Ikis-palvelut

Riekkinen Heidi
050 533 4140

Jaa sivu:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on print